Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
Almelovoorelkaar

Creabea m/v huiskamer zorgboerderij

Voor onze Zorgboerderij zijn wij op zoek naar een enthousiaste vrijwilliger (m/v) die het leuk vindt activiteiten samen te doen met onze deelnemers. Dit kunnen creatieve activiteiten zijn, spel, geheugentraining, bewegingsactiviteiten, bakken, koken, zingen, kaartjes maken, schilderen en / of andere creatieve activiteiten. Heb je de mogelijkheid om één of meerdere dagdelen per week onze deelnemers te ondersteunen bij de activiteiten, heb je affiniteit met onze doelgroep (volwassenen), dan is dit een mooie uitdaging een steentje bij te dragen in het welbevinden van onze deelnemers en zijn we op zoek naar jou ! Is je interesse gewekt, dan nodigen wij je graag uit voor een kennismaking. Kijk ook eens op [website verborgen] voor de eerst indruk van onze zorgboerderij.
Lees meer
Structureel

Windmolenbroek

Koken & maaltijden
Activiteitenbegeleiding
Creativiteit & muziek

Beschrijving

Voor onze Zorgboerderij zijn wij op zoek naar een enthousiaste vrijwilliger (m/v) die het leuk vindt activiteiten samen te doen met onze deelnemers. Dit kunnen creatieve activiteiten zijn, spel, geheugentraining, bewegingsactiviteiten, bakken, koken, zingen, kaartjes maken, schilderen en / of andere creatieve activiteiten.

Heb je de mogelijkheid om één of meerdere dagdelen per week onze deelnemers te ondersteunen bij de activiteiten, heb je affiniteit met onze doelgroep (volwassenen), dan is dit een mooie uitdaging een steentje bij te dragen in het welbevinden van onze deelnemers en zijn we op zoek naar jou !
Is je interesse gewekt, dan nodigen wij je graag uit voor een kennismaking.
Kijk ook eens op [website verborgen] voor de eerst indruk van onze zorgboerderij.

Praktische informatie

Tijd

Wekelijks 3 tot 7 uur

vrijdag

woensdag

maandag

Locatie

Windmolenbroek

Impact

Voor wie

Volwassenen

Ouderen

Impactgebied
Sport & beweging
Sociaal & welzijn
Zorg
Categorie
Koken & maaltijden
Activiteitenbegeleiding
Creativiteit & muziek
Mieke

Mieke

40% profielsterkte
  • Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
  • Mieke is ingeschreven op Almelovoorelkaar sinds 13-10-2017
  • Meerdere positieve matches gemaakt
  • Aanbeveling ontvangen
Gebruiker
Lees meer