Kom jij graag in aanraking met een andere cultuur? Misschien is onderstaande oproep dan iets voor jou!
Naast de reguliere lessen om de Nederlandse taal te leren, hebben de bewoners van het azc vooral behoefte aan mensen om Nederlands mee te spreken. Wij zoeken daarom taalmaatjes!
Als taalmaatje zullen wij je koppelen aan één van onze bewoners. Dit doen we op basis van gezamenlijke interesses. Na een onderlinge kennismaking, geven jullie beide aan of er een onderlinge klik is. Is deze er, dan word jij taalmaatje!
Enkele uurtjes per week gaan jullie samen aan de slag om op een praktische manier de Nederlandse taal te oefenen. Dit kan thuis zijn, in de bibliotheek, maar ook op de markt of tijdens een wandeling. De invulling is geheel aan jullie. Hiermee verbetert niet alleen het Nederlands, maar vergroot je ook de zelfredzaamheid van onze bewoners.
Centraal voor onze bewoners staat het vergroten van de taalkennis en het doorbreken van de angst om de Nederlandse taal te spreken. Maar ook het leren kennen van de Nederlandse samenleving.
Voor jou is het een leuke manier om mensen te leren kennen die uit een andere cultuur komen en behoefte hebben aan hulp bij het leren van de taal en gewoontes van hun nieuwe land.
Wil jij je aanmelden, of heb je nog vragen? Stuur dan een berichtje via mail naar [e-mailadres verborgen]
Kom jij graag in aanraking met een andere cultuur? Misschien is onderstaande oproep dan iets voor jou!
Naast de reguliere lessen om de Nederlandse taal te leren, hebben de bewoners van het azc vooral behoefte aan mensen om Nederlands mee te spreken. Wij zoeken daarom taalmaatjes! Als taalmaatje zullen wij je koppelen aan één van onze bewoners. Dit doen we op basis van gezamenlijke interesses. Na een onderlinge kennismaking, geven jullie beide aan of er een onderlinge klik is. Is deze er, dan word jij taalmaatje! Enkele uurtjes per week gaan jullie samen aan de slag om op een praktische manier de Nederlandse taal te oefenen. Dit kan thuis zijn, in de bibliotheek, maar ook op de markt of tijdens een wandeling. De invulling is geheel aan jullie. Hiermee verbetert niet alleen het Nederlands, maar vergroot je ook de zelfredzaamheid van onze bewoners. Centraal voor onze bewoners staat het vergroten van de taalkennis en het doorbreken van de angst om de Nederlandse taal te spreken. Maar ook het leren kennen van de Nederlandse samenleving. Voor jou is het een leuke manier om mensen te leren kennen die uit een andere cultuur komen en behoefte hebben aan hulp bij het leren van de taal en gewoontes van hun nieuwe land. Wil jij je aanmelden, of heb je nog vragen? Stuur dan een berichtje via mail naar [e-mailadres verborgen]
Praktische informatie
Tijd
Wekelijks 1 tot 4 uur
Locatie
Noorderkwartier
Impact
Voor wie
Nieuwkomers & vluchtelingen
Impactgebied
Onderwijs & educatie
Sociaal & welzijn
Categorie
Activiteitenbegeleiding
Maatje, buddy & gezelschap
Taal & lezen
Geplaatst door
Kirsten, AZC Almelo
75% profielsterkte
Over Kirsten
Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
Kirsten is ingeschreven op Almelovoorelkaar sinds 22-02-2019